#bosmanwspieraregion.pl

PUNKT SZCZEPIEŃ

Przed przyjściem do punktu zarejestruj się na szczepienie przeciw COVID-19.

Kto może się zarejestrować?

  • Od 15 stycznia do 21 stycznia 2021 r. – osoby, które skończyły 80 lat.
  • Od 22 stycznia 2021 r. – osoby, które skończyły 70 lat.

Szczepienia dla osób powyżej 70. roku życia ruszą 25 stycznia 2021 r.

Jak możesz się zarejestrować?

  • Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię - 989 lub,
  • zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl lub,
  • skontaktuj się bezpośrednio z punktem szczepień (numer na dole strony) lub,
  • skontaktuj się ze swoim lekarzem POZ.

Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin Twojego szczepienia, a następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty.

Do rejestracji nie potrzebujesz żadnych dodatkowych danych czy dokumentów, wystarczy że podasz swój nr PESEL.

Dla osób, które nie są w stanie samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień, uruchomione zostały mobilne zespoły szczepiące. Jeśli potrzebujesz pomocy, zarejestruj się na szczepienie bezpośrednio w punkcie szczepień. Informacje, które punkty szczepień w okolicy dysponują zespołami wyjazdowymi, dostępna jest na infolinii pod numerem telefonu 989.

ADRES

BATALIONOW CHLOPSKICH 86 (pokój 20)

70-764 SZCZECIN


KONTAKT

Telefon: 914612913Szczepimy się przeciw COVID-19! Obecnie trwają szczepienia osób z grupy „zero”, wskazanej w Narodowym Programie Szczepień. To m.in. personel medyczny i niemedyczny szpitali, pracownicy domów pomocy społecznej oraz miejskich ośrodków pomocy społecznej, także zatrudnieni w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, studenci medycyny. Proces szczepień – zgodnie z programem – będzie realizowany etapami. Natomiast już teraz udostępniamy mapę z lokalizacjami punktów szczepień w całym kraju. Będzie ona na bieżąco aktualizowana. Sprawdź, gdzie jest Twój punkt szczepień!

Zapraszamy podopiecznych DDPS i członków KS do udziału w zajęciach zdalnych, kontaktu z pracownikami i psychologiem. Udzielamy naszym podopiecznym pomocy i wsparcie w realizacji zakupów podstawowych produktów oraz leków.

Kontakt do pracowników:
531 649 473   518 770 531   515 171 500

Decyzja wojewody - zobacz pdf:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NASZYCH SENIORÓW NA Szmaragdowe Rozmowy o Zdrowiu
"Antyoksydanty a odporność" + BADANIE.  
Wyjątkowe wydarzenie - po raz pierwszy na Pomorzu Zachodnim tylko u nas - BioPhotonic Scanner wykorzystujący opatentowaną technologię spektroskopii Ramana! Technologię która została uhonorowana nagrodą Nobla!

Już 3-go września o godzinie 17:00 w Szmaragdowym Centrum Zdrowia w Szczecinie.
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Szmaragdowych Rozmów o Zdrowiu, na którym nie tylko będziesz mógł posłuchać o profilaktyce chorób cywilizacyjnych, m.in. chorobach układu krążenia, nowotworach, otyłości, cukrzycy czy chorobach układu pokarmowego. Dowiesz się jaki wpływ na ich rozwój mają przeciwutleniacze, a także w prosty, bezpieczny i bezinwazyjny sposób będziesz mógł zbadać swój poziom karetonoidów!

Na wydarzenie obowiązują zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale będzie decydować kolejność zgłoszeń. Telefon do zapisów: 533 410 100.

Ważne informacje dotyczące wniosków o dofinansowanie


Ruszył Program „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu

lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi” dedykowany osobom niepełnosprawnym, które na skutek wystąpienia sytuacji kryzysowych spowodowanych chorobami zakaźnymi utraciły możliwość korzystania z opieki świadczonej w placówce rehabilitacyjnej w formie dofinansowania kosztów związanych z zapewnieniem opieki w warunkach domowych.


Więcej informacji dostępnych jest na stronie MOPR: https://mopr.szczecin.pl/

oraz PFRON: https://www.pfron.org.pl/o-funduszu/programy-i-zadania-pfron/programy-i-zadania-real/pomoc-osobom-niepelnosprawnym-poszkodowanym-w-wyniku-zywiolu-lub-sytuacji-kryzysowych-wywolanych-chorobami-zakaznymi/


Wnioski należy składać w MOPR na Abramowskiego 19 lub przez system elektroniczny Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, tzw. SOW.

 

Wszelkich informacji udziela Dział Pomocy Osobom Niepełnosprawnych MOPR,

tel. 91 46 46 152.